View all items from Urban Aesthetics sale
Apple 13" MacBook Air Laptop with Power Adapter, Mid-2011
Item Details
| Brand | Apple |
| Model | A1369 |
| Serial Number | C02G14D9DJWV |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 256GB |
| RAM | 4GB |
| Screen Size | 13.3" |
| Graphics | HD Graphics 3000 |
| Manufacturer Installed Memory (GB) | 4 |
| Operating System | OSX 10.7 |
| Processor Speed (GHz) | 1.7 |
| Processor Type | Core i5 |
| Model Year | 2011 |
| Accessories | Power Adapter |
Condition
- cord is damaged with electrical tape repair; minor scratches and wear; a blinking folder with a question mark appears when the power is on.
Dimensions
13.0" W x 0.125" H x 9.5" D
Item #
ITMGA36859







