View all items from Contemporary Home Furnishings sale
ASUS Flip C100P Chromebook Laptop with Power Adapter, 2016
Item Details
| Brand | Asus |
| Model | C100PA-DB02 |
| Serial Number | G4NLCXOOU92914A |
| Working Condition | Tested and functional |
| Hard Drive Capacity | 16 GB |
| Screen Size | 10.1" |
| RAM | 4 GB |
| Operating System | Chrome OS |
| Processor Speed (GHz) | 1.8 |
| Model Year | 2016 |
| Accessories | Power Adapter |
Condition
- minor scratches, scuffs, and discoloration.
Dimensions
10.5" W x 0.5" H x 7.5" D
- measures laptop closed.
- This item is highly fragile and/or requires custom packing. Additional handling time should be expected. If pickup is selected please bring appropriate packing materials.
Item #
ITMG997648







