View all items from Electronics sale
Acer C720-2802 Chromebook Laptop with Power Adapter, 2014
Item Details
| Brand | Acer |
| Model | C720-2802 |
| Serial Number | 42909975376 |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 16GB |
| Screen Size | 11.6" |
| RAM | 4GB |
| Operating System | Chrome OS |
| Model Year | 2014 |
| Accessories | Power adapter |
Condition
- minor scratches, marks, and discoloration.
Dimensions
11.25" W x 1.0" H x 8.0" D
Item #
ITMG520296







