View all items from Electronics sale
Hisense C11 Chromebook Laptop with Power Adapter, 2015
Item Details
| Brand | Hisense |
| Model | C11 |
| Serial Number | 5529000315 |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 16GB |
| Screen Size | 11.6" |
| RAM | 2GB |
| Operating System | Chrome OS |
| Model Year | 2015 |
| Refurbished | Yes |
| Accessories | Power adapter |
Condition
- minor scratches, marks, and wear.
Dimensions
11.5" W x 0.75" H x 8.0" D
Item #
ITMG520308







