View all items from Electronics sale
Acer C720P-2457 Chromebook Laptop with Power Adapter, 2015
Item Details
| Brand | Acer |
| Model | C720P-2457 |
| Serial Number | 51101905276 |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 32GB |
| Screen Size | 11.6" |
| RAM | 4GB |
| Operating System | Chrome OS |
| Model Year | 2015 |
| Accessories | Power adapter |
Condition
- minor scratches, discoloration, and wear.
Dimensions
11.5" W x 1.0" H x 8.0" D
Item #
ITMG520284







