View all items from Décor, Collectibles & Toys sale
ASUS Flip C100P Chromebook Laptop with Power Adapter
Item Details
| Brand | ASUS |
| Model | C100P |
| Serial Number | G5NLCX02P49819E |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 16GB |
| Screen Size | 10.1" |
| RAM | 4GB |
| Accessories | Power adapter |
Condition
- minor scratches, marks, and wear.
Dimensions
10.25" W x 0.5" H x 7.25" D
Item #
ITMG520288







