View all items from Décor, Collectibles, Housewares & More sale
Samsung, "HU6950 Series" 40" UHD 4K Smart LED TV
Item Details
| Brand | Samsung |
| Model | UN40HU6950FXZA |
| Serial Number | 035B3CUFB00635E |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Screen Size | 40", Measured Diagonally |
| Remote Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Display Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Features | Smart TV |
| Additional Information | The lot includes TV, power cord, two remote controls, and two instruction pamphlets. |
Condition
- powered on when tested (remote controls and other functions not tested); overall with various imperfections and surface wear (scratches and marks) consistent with age and use.
Dimensions
36.0" W x 23.0" H x 10.25" D
- measurements include stand.
- This item may be especially difficult to move and/or transport. The winner is responsible for bringing appropriate assistance, vehicle, proper materials, and any necessary tools to pickup. International shipping may be restricted.
Item #
ITMG454278







