View all items from Books, Autographs, Decor & More sale
Sony Bravia 49" 4K Ultra HD 3D Smart LED TV
Item Details
| Brand | Sony |
| Model | XBR-49X850B |
| Serial Number | 5421621 |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Screen Size | 49" |
| Remote Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Display Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Features | Smart TV |
Condition
- nicks, scratches and abrasions consistent with age and use.
Dimensions
43.0" W x 27.75" H x 9.0" D
- This item may be especially difficult to move and/or transport. The winner is responsible for bringing appropriate assistance, vehicle, proper materials, and any necessary tools to pickup. International shipping may be restricted.
Item #
ITMG379719







