View all items from Collectibles, Art, Jewelry & More sale
Insignia NS-L32Q-10A 32" LCD HDTV
Item Details
| Brand | Insignia |
| Model | NS-L32Q-10A |
| Serial Number | O1593JA027551 |
| Working Condition | Untested; functionality not guaranteed |
| Screen Size | 32" |
| Remote Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Display Resolution | 720p |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Features | Energy Star Certified |
Condition
- untested; minor surface marks, scuffs and scratches throughout.
Dimensions
34.0" W x 25.0" H x 11.0" D
- This item may be especially difficult to move and/or transport. The winner is responsible for bringing appropriate assistance, vehicle, proper materials, and any necessary tools to pickup. International shipping may be restricted.
Item #
ITMG138958







