View all items from Apple Electronics sale
13" Apple MacBook Laptop Computer
Item Details
| Brand | Apple |
| Model | MB466LL/A |
| Serial Number | WQ841ZR81AQ |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 500 GB |
| Screen Size | 13" |
| RAM | 4 GB |
| Operating System | OS X Snow Leopard 10.6.8 |
| Processor Speed (GHz) | 2 |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
Condition
- scuffs and scratches to case.
Dimensions
13.0" W x 1.0" H x 9.0" D
Item #
ITMG205453







