View all items from Apple Electronics sale
15" Apple MacBook Pro Laptop Computer
Item Details
| Brand | Apple |
| Model | MC026LL/A |
| Serial Number | W89083S071A |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 500 GB |
| Screen Size | 15" |
| RAM | 4 GB |
| Operating System | OS X EL Capitan 10.11.6 |
| Processor Speed (GHz) | 2.66 |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
Condition
- scuffs and scratches to case; marks to glass over display; multiple corner dents.
Dimensions
14.0" W x 1.0" H x 9.5" D
Item #
ITMG205455







