View all items from Apple Electronics sale
13" Apple MacBook Pro
Item Details
| Brand | Apple |
| Model | MB991LL/A |
| Serial Number | W8939C4166E |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 250 GB |
| Screen Size | 13" |
| RAM | 4 GB |
| Operating System | OS X EL Capitan 10.11.6 |
| Processor Speed (GHz) | 2.53 |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Refurbished | Yes |
| Refurbished By | Sell Your Mac |
Condition
- scuffs and scratches to case.
Dimensions
13.0" W x 1.0" H x 9.0" D
Item #
ITMA0000AS







