View all items from Apple Electronics sale
20" iMac Desktop
Item Details
| Brand | Apple |
| Model | MB323LL/A |
| Serial Number | W88303WBZE2 |
| Working Condition | Powered on, but otherwise untested |
| Hard Drive Capacity | 250 GB |
| RAM | 1 GB |
| Screen Size | 20" |
| Operating System | OS X Snow Leopard 10.6.8 |
| Processor Speed (GHz) | 2.4 |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Refurbished | Yes |
| Refurbished By | Sell Your Mac |
| Accessories | Keyboard, Mouse |
Condition
- scuffs and scratches to case.
Dimensions
19.25" W x 18.5" H x 8.0" D
Item #
ITMG156534







